Прва победа „Царева“

Фудбалери Цар Константина победили су екипу Житорађе на Бубњу резултатом 2:0(0:0) у мечу трећег кола Српске лиге „Исток“.

„Цареви“ су стигли до прве победе у новој сезони, док су у претходне две утакмице забележили по један реми и пораз. Гости су  кренули офанзивно од самог старта и били бољи ривал у првом полувремену. У наставку, фудбалери Цар Константина заиграли су чвршће и агресивније што је дало и резултат. Домаћи су повели голом Милана Тасића у 65. минуту а питање победника решио је Никола Станковић голом из казненог ударца у 70. минуту после прекршаја над Тасићем.

ЦАР КОНСТАНТИН – Житорађа  2:0

Стадион на Бубњу, гледалаца: 500, судија: Бојан Милић (Крушевац). Жути картони: Вељковић, Мијатовић, Милошевић (Цар Константин), Ристић, Крстић, Васиљевић (Житорађа).

ЦАР КОНСТАНТИН: Милановић, Вељковић, Стевановић, Јовановић, Милошевић, Павловић, Тасић, Мијатовић, Јовић (Стојановић), Ристић (Станковић), Тодоровић (Петковић).

ЖИТОРАЂА: Глиговић, Крстић (Милић), Марковић, Васиљевић, Трајковић, Станковић, Ристић (Тодоровић), Милојић, Марјановић, Милошевић (Мишић), Пауновић.