Пораз од Пироћанаца

Фудбалери Цар Константина поражени су од Радничког из Пирота резултатом 3:1, у оквиру 7. кола Српске лиге група „Исток“.

„Царићи“ су бојажљиво почели меч што је искусна екипа Радничког зналачки искористила. Пироћанци су повели голом Александра Стојковића у 15. минуту када је главом проследио лопту у мрежу, упућену из слободног ударца. По сличном сценарију исти играч је након корнера у 39. минуту повећао предност, а у последњем минуту првог полувремена Спасић је ефектним поготком донео велику предност изабраницама тренера Аце Кузмановића.

У наставку меча уласком Александра Станковића „Царићи“ су заиграли много агресивније што је дало резултат. Станковић је волејом смањио на 1:3 у 65. минуту а затим у 78. минуту погодио и пречку. Још неколико сјајних прилика имали су играчи Цар Константина али се резултат није мењао до краја. У следећем колу састав Добривоја Ђурђевића гостује екипи Копаоника, 06.10.2013. године.

ЦАР КОНСТАНТИН – РАДНИЧКИ (ПИРОТ)   1:3 (0:3)

Стрелци: 0:1 А. Стојковић у 15., 0:2 А. Стојковић у 39., 0:3 Спасић у 44., 1:3 А. Станковић у 67. минуту – Ниш, стадион Цар Константина, гледалаца: 500, судија: Милан Митић (Лесковац), жути картони: Тодоровић, Мијатовић, Вељковић, Милијић (Цар Константин), Куштриновић, Ма. Николић, Васић (Раднички).

ЦАР КОНСТАНТИН: Милановић, Вељковић, Милијић, Милошевић, Коцић, Илић, Тасић, Мијатовић, Јовић (Ал. Станковић),, Ристић (Н. Ј. Петковић), Тодоровић (Н. Станковић).

РАДНИЧКИ (ПИРОТ): Стефановић, Сретковић, Марко Николић (Костић), Спасић, Милош Николић, Ћирић, Петровић, Куштриновић (Ристов), Манчић, Васић (Толић), А. Стојковић.