Несрећан пораз у Брусу

У 8. колу Српске лиге „Исток“ фудбалери Цар Константина претрпели су несрећан пораз на гостовању у Брусу од екипе Копаоника резултатом 2:1 (1:1).

Ñ

Цар Константин је повео голом Александра Станковића из једанаестерца у 26. минуту. Поред поготка „Царићи“ су имали још неколико изгледних прилика да реше питање победника у ситуацијама „један на један“ које нису искористили, што их је на крају скупо коштало. Копаоник је у последњем минуту првог и другог полувремена постигао гол и тако освојио три бода.

КОПАОНИК – ЦАР КОНСТАНТИН   2:1 (1:1)

Стрелци: 0:1 Александар Станковић у 26. из једанаестерца, 1:1 Вукојевић у 45., 2:1 Радуловић у 89. минуту – Брус, гледалаца: 200, судија: Предраг Миленковић (Лесковац), жути картони: Ступар, Ђокић, Л. Кнежевић, Спасојевић (Копаоник), Коцић, Ал. Станковић (Цар Константин), црвени картон:Ђокић (Копаоник).

КОПАОНИК: Ћирковић, Ступар (Бићанин), Ђокић, Радовановић, Парис (Вукадиновић), Л. Кнежевић, Радуловић, Вилимоновић, Живановић, Вукојевић, Јовановић (Спасојевић).

ЦАР КОНСТАНТИН: Милановић, Милијић (С. Станковић), Павловић (Н. Станковић), Коцић, Милошевић, Илић, Ал. Станковић, Јовић (Петковић), Благојевић, Ристић, Тасић.