Минималац „Царића“ на Бубњу

Фудбалери Цар Константина славили су минималним резултатом против екипе Ђердапа 1:0(0:0) у оквиру 12. кола Српске лиге „Исток“.

Цар Константин

Једини гол на мечу постигао је Александар Станковић у 87. минуту меча. „Царићи“ су овом победом стигли до 11. места на табели са 15 освојених бодова.

Меч у коме су изабраници Добривоја Ђурђевића доминирали током свих 90. минута, Александар Станковић је решио у самом финишу. Добио је једну дубинску лопту, издржао дуел са дефанзивцем Ђердапа и левом ногом погодио супротни угао гола, данас одличног Гркуловића. „Царићи“ су и раније могли да дођу до предности али су у изгледним ситуацијама за постизања погодака били непрецизни. У следећем колу састав са Бубња гостује у Деспотовцу екипи Слоге, 10.10.2013. године.

ЦАР КОНСТАНТИН – Ђердап 1:0 (0:0)

Стрелац: 1:0 А. Станковић у 87. минуту; Ниш, стадион Цар Константина, гледалаца: 400, судија: Александар Илић (Параћин) , жути картони: Илић, Милијић и Милановић (Цар Константин), Ћумпујеровић, Сандуловић и Рудан (Ђердап).

ЦАР КОНСТАНТИН: Милановић, Н.Ј.Петковић, Милијић(Јовановић), Коцић, Благојевић, Мијатовић, Илић, Тасић, Јовић(А. Станковић), Ристић, Тодоровић (Н.Станковић).

Ђердап: Гркуловић, Рудан, Првуловић, Ћумпујеровић, Рудан, Илијевић(Димитријевић), Арежина, Арсић, Соврлић, Сандуловић(Драгомировић), Милићевић.